Party pizza

Dobrý den.

Máte hlad nebo Vás jen honí mlsná? Naše nabídka Party Pizzy Vás jistě nezklame. Rozvážíme nejen pizzu, ale i další pokrmy na jídelním lístku, ze kterého si vybere každý.

Vždy dbáme na čerstvost použitých surovin a přinášíme i něco navíc.

Těsto na pizzu je připravováno tradičním způsobem přímo u nás v restauraci dle italského receptu z vysoce kvalitní mouky bez chemických přídavků a barviv. Party pizza je italského typu, tedy tenká, kvalitně propečená a křupavá. Při objednávce dvou kusů a osobním vyzvednutí obdrží zákazník třetí pizzu zdarma. Rozvoz po Olomouci a nejbližším okolí je gratis. Díky speciálním termoboxům si pokrmy zachovají teplotu po celou dobu přepravy k zákazníkovi.

Chcete si objednávat tři pizzy, ale platit jen za dvě? Pak se staňte fanouškem naší stránky na sociální síti Facebook. Sleva 2+1 bude pro vás automatická při každé Vaší objednávce.

Kromě Party Pizzy Vám domů, do práce, či kamkoli si budete přát, přivezeme také minutky, saláty, steaky a hotová jídla z našeho Motorestu Česká Hospoda

Jsme tu pro Vás od pondělí do soboty od 10 do 15 hodin. Stačí jen zavolat na číslo 728 715 875. Věříme, že Vás nezklameme. Pokud tomu tak bude, ihned nás, prosím, informujte na telefonu 603 436 029 a my budeme okamžitě Vaši stížnost řešit.

Věříme však, že budete vždy spokojeni.

Přejeme Vám dobrou chuť,

Petr a Andrea Pechalovi