O nás

Vítejte,

rodinná společnost Gastro Pechal vznikla v polovině roku 2014. Rozhodně však nepatří mezi nováčky na trhu. Sdružuje totiž zaběhlé a spolehlivé podniky, jakými jsou Motorest Česká hospoda, Party Pizza či agentura Party agency. V portfoliu Gastro Pechal zákazníci nachází široký sortiment služeb z oblasti gastronomie, cateringu a také profesionálního zajištění společenských událostí. „ Našimi zákazníky jsou lidé všech věkových kategorií. Důraz klademe na kvalitu surovin, služeb i zázemí,“ říká Petr Pechal, jednatel společnosti Gastro Pechal, který v oboru pracuje přes dvacet pět let.

Gastronomie. To je to, oč tu běží v první řadě. Motorest Česká hospoda a Party Pizza zajišťují nejen přípravu pokrmů pro jednotlivce, ale také firemní stravování, které přináší řadu výhod. Spokojení jsou zejména zaměstnanci, kteří mají každý den na výběr z několika jídel a tak zajištěnou pravidelnou stravu přímo na pracovišti. Věrní odběratelé při větších počtech objednávek navíc ušetří.

Nepostradatelnou součástí nabízených služeb je důraz na poctivost a spokojenost klienta, který je pro Petra Pechala vždy na prvním místě. Ať už se jedná o děti, pro které připravuje akce typu Dětský den nebo narozeninové oslavy s animačními programy, či akce pro dospělé. „Vše zařídíme do detailů Vašich přání, a to buď v našich prostorách, či přímo u vás doma nebo ve firmě,“ vyzdvihuje Petr Pechal. Neoddělitelnou součástí aktivit Gastro Pechal je pak zajištění bohatého cateringu pod záštitou skvělých kuchařů Motorestu Česká hospoda.

Party Agency je pořadatelem nejrůznějších parties pro mladé i starší generace. Spolupracuje s vyhledávanými DJ´s, disponuje profesionálními moderátory a obrovskou škálou hudební produkce.

Vedle Motorestu Česká hospoda v Přerovské ulici se nachází také prostory herny Saloi, která patří také pod křídla společnosti Gastro Pechal. Hosté v moderním interiéru najdou stoly na kulečník i biliard, nechybí šipky, karetní a deskové hry. K dispozici jsou také jukebox, ruleta, VLT a Xbox kinect.

Sledujte také naše stránky na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Gastro-Pechal/428981837240501?fref=ts, kde najdete aktuální informace a novinky.

Tým Gastro Pechal