Motorest

Dobrý den,

hledáte restauraci s útulným interiérem, příjemným personálem a stoprocentně kvalitní kuchyní? Pak jste na správném místě.

Motorest Česká hospoda patří do skupiny podniků, které sdružuje rodinná společnost Gastro Pechal. Restaurace je vyhledávaným místem zvláště kvůli výbornému menu, jehož základem je tradiční česká kuchyně. Motorest Česká hospoda se nachází na Přerovské ulici v Olomouci a disponuje velkým parkovištěm a venkovním posezením. Nedaleko je také zastávka MHD.

V nově zrekonstruovaných prostorách s tematickým interiérem na zákazníky čeká usměvavý a vždy ochotný personál. Motorest, který má oddělenou kuřáckou a nekuřáckou část, je výborným místem pro konání narozeninových či promočních oslav, svatebních hostin či firemních večírků a rautů. Ty připraví personál i pro hladký průběh společenských událostí u vás doma, ve firmě či v jiných prostorách.

Kuchyni vládne duo šikovných kuchařů. „Vaříme proto, abyste si pochutnali, nikoli jen nasytili žaludky,“ říkají shodně Jan Žádník a Jan Subota. Jejich kuchařským majstrštykem jsou pečená žebírka a kolena. Pokrmy připravují od pondělí do soboty vždy od 10 do 15 hodin. Zajišťují také firemní stravování. Ve spolupráci s Party Pizzou se pokrmy rozváží zdarma přímo do rukou zákazníků. „Při odběru nad tři porce snižujeme cenu menu, sleva se zvyšuje s větším počtem objednávek,“ vyzdvihuje Petr Pechal, majitel společnosti.

Přes léto si lidé pochvalují grilované speciality, které se servírují také pod širým nebem. Ratolesti nemusejí celou dobu sedět poslušně u stolu. K jejich i vašemu odreagování poslouží dětské hřiště s pískovištěm a trampolínou, na které se občas vyřádí i dospělí.

Sledujte také naše stránky na Facebooku (https://www.facebook.com/motorestolomouc?fref=ts), kde Vás informujeme o aktuálních nabídkách a akcích.

Těšíme se na Vaši návštěvu,

Petr a Andrea Pechalovi

 

ODKAZ NA MOTOREST